Hakkımızda

Temizoğlu Kağıt; 2000 yılında promosyon ve temizlik kağıtları sektöründe yatırımları ile faaliyete başlamıştır. 2006 yılında Kağıt mendil, Tuvalet Kağıdı, Kağıt Havlu, Peçete, Dispenser ve Kutu Mendil üretiminde faaliyet göstermeye başlamış olup müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler geliştirmek ve sürdürmek için çaba göstermektedir. 2011 yılında büyük değişim ile Konfor markalı ürünleri tüketicilerine sunmaya başlamış ve her zaman müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmıştır. Temizlik kağıtları kategorisinde Konfor, Emporia markaları, Endüstriyel kağıtlar kategorisinde Konfor Profesyonel, SoftexMotional markaları ile ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.

  1. Misyon & Vizyon
  2. Şirket Politikası
  3. Kalite Politikası
  4. Müşteri Memnuniyeti

Misyon

Şirketimiz her zaman müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmıştır. Amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini eksiksiz olarak karşılamak olup bunu sağlamak için heyecanla çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeyi, kaliteden taviz vermeden ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize zamanında ve kusursuz olarak teslim etme misyonu ile sektörde uzman bir firma olmanın gururuyla yurt içi ve yurtdışındaki müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Vizyon

Türkiye ve uluslararası pazarda müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışını geliştirerek devam ettirmek, sektördeki rekabet koşulları çerçevesinde satışlarını her geçen gün daha da arttırmaktır. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

1- Şirketimiz ulusal ve uluslararası gelişen teknolojiye paralel müşteri istek ve zevklerini zamanında tespit ederek pazara bu beklentileri sağlayacak ürünler sunmaktır.

2- Yurt içi ve yurt dışı resmi teknik standartları kabul ederek pazara sunulan ürünün standartta öngörülen teknik spesifikasyonlara asgari sahip olmasını garantilemektedir.

3- Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için, üretimde ekonomiye önem vermenin yanında kalitede sürekliliği sağlamak, teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek faaliyetlerimiz sırasında çevrenin korunması vazgeçilmez prensibimiz olmaktadır.

4- Müşteri memnuniyetini sürekliliğini sağlamayı, bu esaslar doğrultusunda Kalite ve Hizmetimizi sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışanlarını desteklemektedir.

TEMİZOĞLU olarak pazara "Müşteri Memnuniyeti"nin sürekliliğini sağlayarak Yüksek Kalitede ürünler sunmak temel amacımızdır. Kalite, müşteri memnuniyeti ve sadakatinin temel belirleyicisidir. Günümüzde giderek artış gösteren rekabet ortamında her zaman daha kaliteli ve daha iyi bir değer yaratmak bizleri rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimizdir.

Hizmet Kalitesi

TEMİZOĞLU sahip olduğu güçlü değerler, getirdiği yenilikler ve alternatif fikirler ile müşterilerinin yeni fırsatları değerlendirmesine büyük özen gösterir. Yeni projeleri hazırlarken en büyük direncimiz müşterilerimizin bizlere duyduğu inanç , güven ve saygıdır.

Temizoğlu'nun müşteri memnuniyeti politikasının temelini "Müşteri Odaklılık" oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz. Müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı, ve müşteri odaklı bir şekilde çözmek hedefimizdir. Çünkü; Bilgi Kaliteyi, Kalite Müşteri Memnuniyetini, Müşteri Memnuniyeti de Referansı oluşturur

Hakkımızda