Sertifikalarımız

TS 12385 TSE Belgesi


Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi TS 12385 standardı rulo ve katlanmış tabakalar halindeki tuvalet kağıtlarını kapsar.

Belgeyi doğrulamak için tıklayınız


İncele İndir

TS 11668 TSE Belgesi


Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi TS 11668 standardı, yumuşak ince kağıttan yapılmış havluların tip ve karakteristiklerini, numune alma ve deneylerini ve işaretlemesini kapsar.

 

Belgeyi doğrulamak için tıklayınız


İncele İndir

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi


Temizoğlu Kağıt olarak Temizlik kağıdı sektöründe en yeni teknolojileri kullanıp, son gelişmeleri takip ederek müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunmayı hedefledik.

 

Belgeyi doğrulamak için tıklayınız


İncele İndir

Yerli Malı Belgesi


Yerli Malı Belgesi; TOBB’a bağlı odalar ve borsalar tarafından sadece yerli üreticilere verilen bir belgedir ve ilgili ürünün Türk ürünü olduğunu göstermektedir. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın 13/09/2014 tarih ve 29118 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan "Yerli Malı Tebliği (SGM 2014/35) 'ne istinaden ve TOBB tarafından hazırlanan "Yerli Malı Belgesinin Düzenlenmesi Uygulama Esaslarına" göre düzenlenmektedir.


İncele İndir

Patent / Faydalı Model


Şirketimiz 6769 Sayılı Sınai mülkiyet kanunu ve uluslararası sözleşmelere bağlı kalarak tüm sınai mülkiyet haklarını koruma altına almaktadır ve bir çok Marka, Endüstriyel Tasarım, Patent, Faydalı Model mülkiyet hakları mevcuttur. Bu konuda yeni fikirler ve eşsiz ürünler üretmek için heyecanla çalışmaktayız.


İncele İndir

Tasarım Tescil Belgesi


2018/03951 Sayılı Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi


İncele İndir

Tasarım Tescil Belgesi


2019/00903 Sayılı Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi


İncele İndir